Opcje przeglądania

Ozdoby urodzinowe i dodatki imprezowe Rycerze

Dla twardzieli lubiących zamki, smoki i walki na miecze! W tej kolekcji znajdziesz tematyczne dekoracje na przyjęcie ale również atrybuty potrzebne dla odważnych rycerzy. Zobacz niżej!

Ozdoby i dekoracje urodzinowe rycerskie

Aby uatrakcyjnić imprezę urodzinową kilkulatka, nierzadko sięgasz po ozdoby urodzinowe, akcesoria i dekoracje tematycznie związane z jego zainteresowaniami. A te w przypadku wielu chłopców skupiają się na świecie rycerskim, mieczach, hełmach i zbrojach. Sprawdź nasze fantastyczne ozdoby i dodatki urodzinowe z motywami rycerskimi.

Rycerskie urodziny dla dzieci

Jaśnie odważne grono ciężko zbrojnych wojów, przybyło na huczne obchody piątej rocznicy urodzin, nieustraszonego rycerza Antoniego. Gdy zasiedli do stołu, czapeczki hełm rycerza położyli obok zastawy składającej się z jednorazowych talerzyków rycerskich i kubeczków z motywem czerwonego smoka napadającego na zamek. Stół słaniał się prawie od znakomitych potraw, smakołyków i przekąsek. W oczach zgromadzonych rycerzy widać było uznanie dla świty gospodarza, która przygotowała tą ceremonię.

Po spożyciu pysznego tortu, który ozdobiony był pieczołowitymi topperami rycerskimi, wszyscy napili się soku pomarańczowego pochodzącego z dalekich krain, spałaszowali jeszcze po kilka chipsów i otrzymawszy balony na patyku oraz ozdobne tarcze rycerskie, udali się do pokoju turniejowego.

Pomysł na oryginalne urodziny z motywem rycerzy

Dziecięce urodziny z pomysłową tematyką dodatków i akcesoriów, są wspaniałą zabawą dla wszystkich domowników. Pobudź wyobraźnię i kreatywność, niech urządzanie i przeżywanie urodzin stanie się piękną przygodą.

Polecamy nasz autorski zestaw dodatków urodzinowych rycerze oraz inne świetne akcesoria urodzinowe i tematyczne ozdoby na urodziny o tematyce rycerskiej. Z nimi żadne smoki czy inne przeciwności nie dadzą Wam rady!

Sprawdź asortyment, w razie pytań pisz lub zadzwoń śmiało. Przy większych zamówieniach rozpatrujemy rabaty.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl